Ваш браузер дуже застарів
Ми не підтримуємо цю версію браузера.
Ви бачите цю сторінку, оскільки ми виявили застарілий або непідтримуваний браузер. Щоб переглядати сайт wizzair.com без жодних помилок, радимо оновити браузер.
Рекомендовані версії:
Mozilla Firefox
Завантажити безкоштовно
Google Chrome
Завантажити безкоштовно

Інформація і послуги

ANALYSTS

Najet El Kassir

Bank of America Merrill Lynch Global Research
najet.el_kassir@baml.com
+44 (0)2 079 961 273

Rishika Savjani

Barclays
rishika.savjani@barclays.com
+44 (0)2 031 346 488

Adrian Yanoshik

Berenberg

Daniel Roeska

Bernstein
daniel.roeska@bernstein.com
+442 071 700 564

Robin Byde

Cantor Fitzgerald
rbyde@cantor.co.uk
+44 (0)2 078 947 859

Mark Manduca

Citi
mark.manduca@citi.com
+442 079 864 242

Gábor Bukta

Concorde
G.Bukta@con.hu
+36 148 922 72

Ross Harvey

Davy
Ross.Harvey@davy.ie
+353 (0)16 149 145

Jaime Rowbotham

Deutsche Bank
jaime.rowbotham@db.com
+44 020 754 726 90

James Hollins

Exane BNP Paribas

Venetia Baden-Powell

Goldman Sachs International

Mark Simpson

Goodbody
Mark.A.Simpson@Goodbody.ie
+353 (0)16 410 478

Andrew Lobbenberg

HSBC
andrew.lobbenberg@hsbcib.com
+44 (0)2 079 916 816

David Perry

JP Morgan
david.h.perry@jpmorgan.com
+44 207 742 560 6

Carolina Dores

Morgan Stanley

Fatma Ayachi

ODDO BHF
fatma.ayachi@oddo-bhf.com
+33 (0) 140 175 323

Alexander Paterson

Peel Hunt

Piotr Lopaciuk

PKO Bank Polski
piotr.lopaciuk@pkobp.pl
+48 225 214 812

Oliver Simkovic

Raiffeisen
oliver.simkovic@rcb.at
+43 151 520 726

James Goodall

Redburn
James.goodall@redburn.com
+44 (0)2 070 002 034

Tomasz Krukowski

Santander

Jarrod Castle

UBS
jarrod.castle@ubs.com
+44 (0)2 075 688 883

Jakub Caithaml

Wood & Company
jakub.caithaml@wood.cz
+420 222 096 481