Nettleseren din er veldig gammeldags
Vi støtter ikke denne versjonen av nettleseren din!
Du ser denne siden fordi vi har oppdaget en utdatert nettleser som ikke støttes. Vi anbefaler vi at du oppdaterer nettleseren din for å fortsette å bla gjennom wizzair.com og å ha den beste opplevelsen mens du blar gjennom.
Vi anbefaler disse:
Mozilla Firefox
Last ned gratis
Google Chrome
Last ned gratis

Informasjon og tjenester

ANALYSTS

Yi Zhong

AlphaValue
y.zhong@alphavalue.eu
0033 (0)1 706 110 71

Muneeba Kayani

Bank of America Global Research
muneeba.kayani@bofa.com
0044 (0)20 7996 5208

Alexia Dogani

Barclays
alexia.dogani@barclays.com
0044 203 555 0936

Conor Dwyer

Berenberg
Conor.Dwyer@berenberg.com
00442 037 533 216

Alex Irving

Bernstein
alexander.irving@bernstein.com
00442 071 700 539

Conroy Gaynor

Bloomberg Intelligence, EMEA

Sathish Sivakumar

Citi
sathish.babu.sivakumar@citi.com
0044 207 986 1926

Gábor Bukta

Concorde
G.Bukta@con.hu
0036 148 922 72

Stephen Furlong

Davy
stephen.furlong@davy.ie
00353 1614 8924.

Jaime Rowbotham

Deutsche Bank
jaime.rowbotham@db.com
0044 020 754 726 90

James Hollins

Exane BNP Paribas
james.hollins@exanebnpparibas.com
0044 203 430 843 8

Mark Simpson

Goodbody
Mark.A.Simpson@Goodbody.ie
00353 (0)16 410 478

Andrew Lobbenberg

HSBC
andrew.lobbenberg@hsbcib.com
0044 (0)2 079 916 816

Harry Gowers

JP Morgan
Harry.gowers@jpmorgan.com
0044 207 134 752 2

Carolina Dores

Morgan Stanley
Carolina.Dores@morganstanley.com
0044 207 425 143 3

Joachim Kotze, CFA

Morningstar Holland BV

Olfa Taamallah

ODDO BHF
olfa.taamallah@oddo-bhf.com
0033 (0)1 449 456 34

Alexander Paterson

Peel Hunt

Piotr Lopaciuk

PKO Bank Polski
piotr.lopaciuk@pkobp.pl
0048 225 214 812

James Goodall

Redburn
James.goodall@redburn.com
0044 (0)2 070 002 034

Tomasz Krukowski

Santander

Jarrod Castle

UBS
jarrod.castle@ubs.com
0044 (0)2 075 688 883

Jakub Caithaml

Wood & Company
jakub.caithaml@wood.cz
00420 222 096 481