ВЕЛИГДЕНСКА РАСПРОДАЖБА ЗА САМО 1559 MKD!

Одете на Велигден и резервирајте на одредени летови што започнуваат од само 1559 MKD. Патувајте пред 30 март

Резервирајте сега!

НАЈ. ПОН. СО ЛОВ. НА БИЛ.

Откријте ги најевтините летови во март со нашиот Ловец на билети

ПРОЛЕТНА ЗАШТЕДА

Како што се буди природата, така се буди и возбудата за откривање! Осигурете си билет за пролетен одмор веднаш!

ПОДГОТВЕНИ ЗА ЗАМИНУВАЊЕ?

Земете си дополнителна торба со тркалца и бидете првите што ќе влезат во авионот со додавање WIZZ Priority на Вашето следно патување!

ЛЕТАЈТЕ ПАМЕТНО, ЗАШТЕДЕТЕ НА ГОЛЕМО!

Кажете збогум на високите такси за роаминг! Обезбедете ги податоците што Ви се потребни за Вашите патувања со WIZZ eSIM.

f370e8eb-9bd1-415f-a775-7ab8f406f698 background

Рачно изберете ги понудите што најмногу Ви се допаѓаат

Заштедете уште повеќе со нашите пакети со летови

Добре дојдовте во светот на можностите

Во движење сте?

Резервирање евтин авионски билет на Wizz Air никогаш не било толку лесно како со БЕСПЛАТНАТА апликација за мобилни уреди.

badge-apple-app-store   badge-google-play

Не пропуштајте добра зделка

Претплатете се на нашиот билтен и први дознавајте за нови маршрути и специјални понуди.
Претплатете се