Колачиња за сајтот на Wizz Air

Користиме колачиња за да бидеме сигурни дека ќе имате најдобро доживување на нашиот сајт. Ако продолжите да го разгледувате сајтот на Wizz Air без да ги смените поставките за колачињата, ќе претпоставиме дека се согласувате да ги примате сите колачиња од сајтот на Wizz Air. Можете да ги смените поставките за колачињата во секое време. Повеќе информации има во Политиката за колачињата.

Wizz Air

Wizz AirWizz

myWizz
myWizz
Пријавување
ДОДАЈ БАГАЖ
Најди резервации

Внесете го корисничкото име (адреса на е-пошта). Новата лозинка ја испративме на вашата регистрирана адреса на е-пошта.


Регистрирај

Евтини летови од Македонија

Евтини Скопје летови до Барселона Ел Прат, Шпанија.

Евтини Скопје летови до Милано Бергамо, Италија.

Евтини Скопје летови до Венеција Тревизо, Италија.

Евтини Скопје летови до Bratislava, Словачка.

Евтини Скопје летови до Париз Бове, Франција.

Евтини Скопје летови до Basel Mulhouse, Франција.

Евтини Ohrid летови до Basel Mulhouse, Франција.

Евтини Скопје летови до Келн, Германија.

Евтини Скопје летови до Дортмунд, Германија.

Евтини Скопје летови до Friedrichshafen, Германија.

Евтини Скопје летови до Меминген (Минхен Запад), Германија.

Евтини Скопје летови до Франкфурт Хан, Германија.

Евтини Скопје летови до Хамбург Лубек, Германија.

Евтини Скопје летови до Nuremberg , Германија.

Евтини Скопје летови до Berlin Schoenefeld, Германија.

Евтини Скопје летови до Copenhagen, Данска.

Евтини Скопје летови до Брисел Шарлероа, Белгија.

Евтини Скопје летови до Ајндховен, Холандија.

Евтини Скопје летови до Maastricht Aachen, Холандија.

Евтини Скопје летови до Gothenburg Landvetter, Шведска.

Евтини Скопје летови до Малме, Шведска.

Евтини Скопје летови до Стокхолм Скевсте, Шведска.

Евтини Скопје летови до Лондон Латон, Обединето Кралство.

Евтини Ohrid летови до Лондон Латон, Обединето Кралство.

Евтини Скопје летови до Осло Сандефјорд Торп, Норвешка.

Прикажаните цени се според последните пребарувања на клиентите. Цена за во една насока заедно со даноците, неопционалните трошоци и административната такса. За секое парче чекиран багаж се плаќа дополнително. Бројот на седишта со наведената цена е ограничен.