Верзијата на Вашиот прелистувач е многу стара
Верзијава на Вашиот прелистувач не е поддржана!
Страницава ја гледате затоа што откривме застарена или неподдржана верзија на прелистувачот. За да продолжите со прелистување на wizzair.com и притоа, тоа да биде најдобро искуство, препорачуваме да го ажурирате Вашиот прелистувач.
Ги препорачуваме следниве прелистувачи:
Mozilla Firefox
Преземете бесплатно
Google Chrome
Преземете бесплатно

**Летови на и по 1 ноември 2018: Цена на билет во еден правец што опфаќа даноци, административни и други задолжителни такси и една рачна торба (макс. димензии: 40x30x20 cm). Торбата со тркалца и секое парче пријавен багаж подлежи на дополнителни такси. Цената важи само за резервации направени на wizzair.com и преку апликацијата за мобилни уреди на WIZZ. Бројот на седиштата по наведената цена е ограничен.

Рачно изберете ги понудите што најмногу Ви се допаѓаат

Добре дојдовте во светот на можностите

Во движење сте?

Резервирање евтин авионски билет на Wizz Air никогаш не било толку лесно како со БЕСПЛАТНАТА апликација за мобилни уреди.

   

Не пропуштајте добра зделка

Претплатете се на нашиот билтен и први дознавајте за нови маршрути и специјални понуди.
Претплатете се