Elavult böngészőt használ
Ezt a böngészőverziót nem támogatjuk.
Azért látja ezt az oldalt, mert böngészője elavult vagy nem támogatott. A wizzair.com webhelyen való böngészés folytatásához, illetve a legjobb felhasználói élmény érdekében javasoljuk, hogy frissítse böngészőjét.
Ezeket ajánljuk:
Mozilla Firefox
Ingyenes letöltés
Google Chrome
Ingyenes letöltés

Információk és szolgáltatások

ANALYSTS

Muneeba Kayani

Bank of America Global Research
muneeba.kayani@bofa.com
+44 (0)20 7996 5208

Rishika Savjani

Barclays
rishika.savjani@barclays.com
+44 (0)2 031 346 488

Adrian Yanoshik

Berenberg

Daniel Roeska

Bernstein
daniel.roeska@bernstein.com
+442 071 700 564

Robin Byde

Cantor Fitzgerald
rbyde@cantor.co.uk
+44 (0)2 078 947 859

Sathish Sivakumar

Citi

Gábor Bukta

Concorde
G.Bukta@con.hu
+36 148 922 72

Ross Harvey

Davy
Ross.Harvey@davy.ie
+353 (0)16 149 145

Jaime Rowbotham

Deutsche Bank
jaime.rowbotham@db.com
+44 020 754 726 90

James Hollins

Exane BNP Paribas

Mark Simpson

Goodbody
Mark.A.Simpson@Goodbody.ie
+353 (0)16 410 478

Andrew Lobbenberg

HSBC
andrew.lobbenberg@hsbcib.com
+44 (0)2 079 916 816

Damian Brewer

Investec

David Perry

JP Morgan
david.h.perry@jpmorgan.com
+44 207 742 560 6

Gillian Curtis

Morgan Stanley

Joachim Kotze, CFA

Morningstar Holland BV

Olfa Taamallah

ODDO BHF
olfa.taamallah@oddo-bhf.com
+ 33 (0) 1 44 94 56 34

Alexander Paterson

Peel Hunt

Piotr Lopaciuk

PKO Bank Polski
piotr.lopaciuk@pkobp.pl
+48 225 214 812

Oliver Simkovic

Raiffeisen
oliver.simkovic@rcb.at
+43 151 520 726

James Goodall

Redburn
James.goodall@redburn.com
+44 (0)2 070 002 034

Tomasz Krukowski

Santander

Jarrod Castle

UBS
jarrod.castle@ubs.com
+44 (0)2 075 688 883

Jakub Caithaml

Wood & Company
jakub.caithaml@wood.cz
+420 222 096 481