Колачиња за сајтот на Wizz Air

Користиме колачиња за да бидеме сигурни дека ќе имате најдобро доживување на нашиот сајт. Ако продолжите да го разгледувате сајтот на Wizz Air без да ги смените поставките за колачињата, ќе претпоставиме дека се согласувате да ги примате сите колачиња од сајтот на Wizz Air. Можете да ги смените поставките за колачињата во секое време. Повеќе информации има во Политиката за колачињата.

Wizz Air

Wizz AirWizz

Пријавете се или креирајте сопствен профил на myWizz!

ПријавувањеНајди резервации

Внесете го корисничкото име (адреса на е-пошта). Новата лозинка ја испративме на вашата регистрирана адреса на е-пошта.


Регистрирај

Map

Loading map…

To use Wizz Air Route Planner please download the latest Adobe Flash Player

Promotion

*Попустот од 20% важи за цената заедно со даноците, неопционалните трошоци и една мала кабинска торба (најмногу: 42x32x25) но без административната такса, ако Вашиот лет е со Wizz Air Hungary Kft (W6). Попустот од 20% важи за цената заедно со даноците, неопционалните трошоци и едно парче чекиран багаж не потежок од 32 кг, без административната такса, ако Вашиот лет е со Wizz Air Ukraine Airlines LLC (WU). Попустот важи само за новите резервации.За целосни информации, посетете го wizzair.com.

Претплатете се за нашите
специјални понуди!

Бидете меѓу првите што ќе знаат за специјалните понуди и новите рути.

Претплати се