Колачиња за сајтот на Wizz Air

Користиме колачиња за да бидеме сигурни дека ќе имате најдобро доживување на нашиот сајт. Ако продолжите да го разгледувате сајтот на Wizz Air без да ги смените поставките за колачињата, ќе претпоставиме дека се согласувате да ги примате сите колачиња од сајтот на Wizz Air. Можете да ги смените поставките за колачињата во секое време. Повеќе информации има во Политиката за колачињата.

Wizz Air

Wizz AirWizz

Пријавете се или креирајте сопствен профил на myWizz!

ПријавувањеНајди резервации

Внесете го корисничкото име (адреса на е-пошта). Новата лозинка ја испративме на вашата регистрирана адреса на е-пошта.


Регистрирај

Map

Loading map…

To use Wizz Air Route Planner please download the latest Adobe Flash Player

Цената за во една насока вклучува даноци, административни и други неопционални трошоци и мала кабинска торба (макс. 42x32x25 см). Големите кабински торби и секое парче чекиран багаж се наплаќаат посебно. Бројот на седишта со наведените цени е ограничен.

Претплатете се за нашите
специјални понуди!

Бидете меѓу првите што ќе знаат за специјалните понуди и новите рути.

Претплати се