Jūsų naršyklė pasenusi
Ši jūsų naršyklės versija nepalaikoma!
Matote šį puslapį, nes nustatėme, kad naudojate pasenusią arba nepalaikomą naršyklę. Jei norite toliau naršyti svetainėje wizzair.com ir naudotis visomis jos funkcijomis, rekomenduojame atnaujinti naršyklę.
Rekomenduojame šias naršykles:

Informacija ir paslaugos

Informacija ir paslaugos

ANALYSTS

Rishika Savjani

Barclays
rishika.savjani@barclays.com
+44 (0)20 3134 6488

Adrian Yanoshik

Berenberg

Mark Manduca

Citi
mark.manduca@citi.com
+44 207 986 4242

Gábor Bukta

Concorde
G.Bukta@con.hu
+36 1 489 2272

Ross Harvey

Davy
Ross.Harvey@davy.ie
+353 (0)1 614 9145

Jaime Rowbotham

Deutsche Bank
jaime.rowbotham@db.com
+44 0 20 7547 2690

James Hollins

Exane BNP Paribas

Mark Simpson

Goodbody
Mark.A.Simpson@Goodbody.ie
+353 (0) 1 641 0478

Andrew Lobbenberg

HSBC
andrew.lobbenberg@hsbcib.com
+44 (0) 20 7991 6816

Andrew Fincher

JP Morgan

Rasika Sankpal

Morgan Stanley

Kathryn Leonard

Numis
k.leonard@numis.com
+44 (0)20 7260 1412

Oliver Simkovic

Raiffeisen
oliver.simkovic@rcb.at
+43 1 51520 726

Damian Brewer

RBC Capital Markets
damian.brewer@rbccm.com
+44(0) 207 653 4900

James Goodall

Redburn
James.goodall@redburn.com
+44(0) 20 7000 2034

Tomasz Krukowski

Santander

Michael Kuhn

Societe Generale

Jarrod Castle

UBS
jarrod.castle@ubs.com
+44 (0) 20 7568 8883