ÇMIM I PASHMANGSHËM

Rezervoni tani nga 14,99 EUR dhe çlironi shpëritjen tuaj aventuroze!

Rezervoni tani!

Mbretëresha e Evropës Qendrore

Zbuloni trashëgiminë e pasur, arkitekturën mahnitëse dhe kulturën e gjallë të Vjenës përrallore!

KJO PAMJE JU PËLQEN?

Zgjidhni vendin tuaj për të siguruar që dëshironi të uleni pranë dritares!

Abonohu tani në Wizz MultiPass!

Programi i ri i abonimit mujor që ju lejon të fluturoni më shumë duke kursyer para.

Lejoni që karriera juaj të fluturojë me WIZZ

Zbuloni mundësi në linjën e fluturimit me rritjen më të shpejtë të Evropës duke vizituar sitin tonë për karrierën

230927 segmented promo sq background

Ofertat që ju pëlqeni më shumë të zgjedhura me kujdes

Kurseni edhe më shumë me paketat tona të fluturimet

Mirë se vini në botën e mundësive

img

Jeni në lëvizje?

Rezervimi i një bilete ekonomike me Wizz Air nuk ka qenë asnjëherë kaq i lehtë me aplikacionin tonë për celular FALAS.

badge-apple-app-store   badge-google-play

Asnjëherë mos humbni një ofertë të mirë

Abonohuni në buletinin tonë informativ dhe bëhuni ndër të parët që informohen me itineraret e reja dhe ofertat speciale.
Abonohuni