MREKULLIA E KRISHTLINDJEVE

Rezervoni bileta nga 24.99 EUR dhe bëjini tuajat këto Krishtlindje! E disponueshme deri me 15 janar.

SHPATET E MALEVE PO THËRRESIN

Eksploroni pushimet tona mahnitëse dimërore me ski në këtë sezon!

GJETËSI I TARIFËS SË FLUTURIMIT

Nuk ka qenë kurrë më e lehtë të gjeni ofertat më të mira sipas nevojave tuaja.

Spice of Europe

Zbulo botën mahnitëse dimërore të veçantë të Budapestit!

Mbretëresha e Evropës Qendrore

Zbuloni trashëgiminë e pasur, arkitekturën mahnitëse dhe kulturën e gjallë të Vjenës përrallore!

Abonohu tani në Wizz MultiPass!

Programi i ri i abonimit mujor që ju lejon të fluturoni më shumë duke kursyer para.

Lejoni që karriera juaj të fluturojë me WIZZ

Zbuloni mundësi në linjën e fluturimit me rritjen më të shpejtë të Evropës duke vizituar sitin tonë për karrierën

af28d361-9407-4018-96b1-40e44c052152 background

Ofertat që ju pëlqeni më shumë të zgjedhura me kujdes

Kurseni edhe më shumë me paketat tona të fluturimet

Mirë se vini në botën e mundësive

img

Jeni në lëvizje?

Rezervimi i një bilete ekonomike me Wizz Air nuk ka qenë asnjëherë kaq i lehtë me aplikacionin tonë për celular FALAS.

badge-apple-app-store   badge-google-play

Asnjëherë mos humbni një ofertë të mirë

Abonohuni në buletinin tonë informativ dhe bëhuni ndër të parët që informohen me itineraret e reja dhe ofertat speciale.
Abonohuni