Информации и услуги

Истражете ги Вашите можности за патување

Лесно организирајте го целиот Ваш одмор

Понуди за евтини летови**

**Цените на нашите еднонасочни летови опфаќаат такси, административни и други задолжителни давачки, како и цената на Вашиот рачен багаж (55x40x23 cm, макс. 10 kg).Cекое парче пријавен багаж се подложни на дополнителни такси. Цената важи само за резервации направени на wizzair.com, апликацијата за мобилни уреди на WIZZ или преку нашиот Центар за поддршка. Бројот на седиштата по најавената цена е ограничен.

Рачно изберете ги понудите што најмногу Ви се допаѓаат

Добре дојдовте во светот на можностите

Во движење сте?

Резервирање евтин авионски билет на Wizz Air никогаш не било толку лесно како со БЕСПЛАТНАТА апликација за мобилни уреди.

   

Не пропуштајте добра зделка

Претплатете се на нашиот билтен и први дознавајте за нови маршрути и специјални понуди.
Претплатете се