Колачиња за сајтот на Wizz Air

Користиме колачиња за да бидеме сигурни дека ќе имате најдобро доживување на нашиот сајт. Ако продолжите да го разгледувате сајтот на Wizz Air без да ги смените поставките за колачињата, ќе претпоставиме дека се согласувате да ги примате сите колачиња од сајтот на Wizz Air. Можете да ги смените поставките за колачињата во секое време. Повеќе информации има во Политиката за колачињата.

Wizz Air

Wizz AirWizz

myWizz
myWizz
Пријавување
ДОДАЈ БАГАЖ
Најди резервации

Внесете го корисничкото име (адреса на е-пошта). Новата лозинка ја испративме на вашата регистрирана адреса на е-пошта.


Регистрирај

destinations

Абердин
Алгеро
Аликанте
Анталија
Арад
Баку
Барселона
Барселона Хирона
Basel Mulhouse
Бари
Белфаст
Белград
Берген
Билунд
Болоња
Бургас
Брно
Брисел
Бристол
Букурешт Отопени
Будимпешта
Катанија
Кишињев
Клуж Напока
Келн
Косице
Крајова
Дебречен
Донкастер/Шефилд
Дортмунд
Донетск
Дубаи
Ајндховен
Франкфурт Хан
Гдањск
Женева
Глазгов
Гетеборг
Гронинген
Хамбург Лубек
Хаугезунд
Ираклион (Крит)
Јаши
Катовице
Кристиансанд
Харков
Крф
Киев Жуљани
Кутаиси
Ларнака
Лисабон
Ливерпул
Лоѓ
Љубљана
Лондон Латон
Lublin
Лвов
Мадрид
Малага
Мастрихт
Малме
Меминген (Минхен Запад)
Милано
Милано Малпенза
Молде
Москва
Неапол
Нирнберг
Ниш
Охрид
Осло Сандефјорд Торп
Палма де Мајорка
Париз
Перуџа
Пескара
Пиза
Попрад-Татри
Познањ
Прага
Рига
Родос
Рим Кјампино
Рим Фјумичино
Сибиу
Скопје
Софија
Сплит
Ставангер
Стокхолм Скевсте
Шчечин
Тел Авив
Солун
Венеција Тревизо
Тиргу Муреш
Трондхајм
Торино
Турку
Валенсија
Варна
Осло Сандефјорд Торп
Верона
Вилнус
Варшава Шопен
Вроцлав
Сарагоса
Закинтос