Колачиња за сајтот на Wizz Air

Користиме колачиња за да бидеме сигурни дека ќе имате најдобро доживување на нашиот сајт. Ако продолжите да го разгледувате сајтот на Wizz Air без да ги смените поставките за колачињата, ќе претпоставиме дека се согласувате да ги примате сите колачиња од сајтот на Wizz Air. Можете да ги смените поставките за колачињата во секое време. Повеќе информации има во Политиката за колачињата.

Wizz Air

Wizz AirWizz

myWizz
myWizz
Пријавување
ДОДАЈ БАГАЖ
Најди резервации

Внесете го корисничкото име (адреса на е-пошта). Новата лозинка ја испративме на вашата регистрирана адреса на е-пошта.


Регистрирај

Евтини летови од Литванија

Евтини Вилнус летови до Алесунд, Норвешка.

Евтини Вилнус летови до Берген, Норвешка.

Евтини Вилнус летови до Ставангер, Норвешка.

Евтини Вилнус летови до Осло Сандефјорд Торп, Норвешка.

Евтини Вилнус летови до Барселона Ел Прат, Шпанија.

Евтини Вилнус летови до Belfast International Airport, Обединето Кралство.

Евтини Вилнус летови до Донкастер/Шефилд, Обединето Кралство.

Евтини Вилнус летови до Glasgow, Обединето Кралство.

Евтини Вилнус летови до Лондон Латон, Обединето Кралство.

Евтини Palanga International Airport летови до Лондон Латон, Обединето Кралство.

Евтини Вилнус летови до Милано Бергамо, Италија.

Евтини Вилнус летови до Рим Фјумичино, Италија.

Евтини Вилнус летови до Billund, Данска.

Евтини Вилнус летови до Париз Бове, Франција.

Евтини Вилнус летови до Крф, Грција.

Евтини Вилнус летови до Дортмунд, Германија.

Евтини Вилнус летови до Меминген (Минхен Запад), Германија.

Евтини Вилнус летови до Франкфурт Хан, Германија.

Евтини Вилнус летови до Ајндховен, Холандија.

Евтини Вилнус летови до Киев Жуљани, Украина.

Евтини Вилнус летови до Кутаиси (Грузија), Грузија.

Евтини Вилнус летови до Ларнака (Кипар), Кипар.

Евтини Вилнус летови до Малме, Шведска.

Евтини Вилнус летови до Стокхолм Скевсте, Шведска.

Евтини Вилнус летови до Тел Авив, Израел.

Прикажаните цени се според последните пребарувања на клиентите. Цена за во една насока заедно со даноците, неопционалните трошоци и административната такса. За секое парче чекиран багаж се плаќа дополнително. Бројот на седишта со наведената цена е ограничен.