Вашият браузър е много остарял
Не поддържаме тази версия на вашия браузър!
Виждате тази страница, защото засякохме остарял и неподдържан браузър. За да продължите да разглеждате wizzair.com и уебсайтът да работи възможно най-добре, препоръчваме да актуализирате вашия браузър.
Препоръчваме следните:

Information & Services

Запознайте се с възможностите си за пътуване

Организирайте лесно цялата си ваканция

Information & Services

ANALYSTS

Rishika Savjani

Barclays
rishika.savjani@barclays.com
+44 (0)20 3134 6488

Adrian Yanoshik

Berenberg

Mark Manduca

Citi
mark.manduca@citi.com
+44 207 986 4242

Gábor Bukta

Concorde
G.Bukta@con.hu
+36 1 489 2272

Ross Harvey

Davy
Ross.Harvey@davy.ie
+353 (0)1 614 9145

Jaime Rowbotham

Deutsche Bank
jaime.rowbotham@db.com
+44 0 20 7547 2690

James Hollins

Exane BNP Paribas

Mark Simpson

Goodbody
Mark.A.Simpson@Goodbody.ie
+353 (0) 1 641 0478

Andrew Lobbenberg

HSBC
andrew.lobbenberg@hsbcib.com
+44 (0) 20 7991 6816

Andrew Fincher

JP Morgan

Rasika Sankpal

Morgan Stanley

Kathryn Leonard

Numis
k.leonard@numis.com
+44 (0)20 7260 1412

Oliver Simkovic

Raiffeisen
oliver.simkovic@rcb.at
+43 1 51520 726

Damian Brewer

RBC Capital Markets
damian.brewer@rbccm.com
+44(0) 207 653 4900

James Goodall

Redburn
James.goodall@redburn.com
+44(0) 20 7000 2034

Tomasz Krukowski

Santander

Michael Kuhn

Societe Generale

Jarrod Castle

UBS
jarrod.castle@ubs.com
+44 (0) 20 7568 8883