Cookie-urile pe site-ul de internet Wizz Air

Noi utilizăm cookie-uri pentru a ne asigura că vă oferim cea mai bună experiență pe website-ul nostru. Dacă continuați să navigați pe website-ul Wizz Air fără să vă modificați setările pentru cookie-uri, vom presupune că vă dați consimțământul să primiți toate cookie-urile de pe website-ul Wizz Air. Puteți să vă modificați oricând setările pentru cookie-uri. Puteți găsi mai multe informații în acest sens în Politica noastră privind Cookie-urile.

Wizz Air

Wizz AirWizz

myWizz

Introduceţi numele de utilizator (adresa de e-mail). Noua parolă vă va fi trimisă la adresa de e-mail cu care sunteţi înregistrat.


Înregistraţi-vă

lista agentiilor de turism

eurolines





Nume agentieAdresaTelefon / E-mail
Eurolines Bucuresti - AnkaraStr. Ankara 6, Sector 1, Bucuresti, Cod 011833 021-230.54.89
0314-05.51.88/021-230.03.70
touring.ankara@eurolines.ro
Eurolines Bucuresti - BalcescuBd. N. Balcescu 21, Bucuresti, Cod 010044 021-315.01.31/0314-25.58.64/ 021-312.10.41; 0721-33.59.56; 0740-01.97.78
balcescu@eurolines.ro
Eurolines Bucuresti - IanculuiSos. Mihai Bravu 107-119 (P-ta Iancului), Sector 2, Bucuresti, Cod 021332 021-250.61.33/021-250.61.97/ 0314-05.51.89 / 021-250.55.29; 0727-78.81.23;
iancului@eurolines.ro
Eurolines Bucuresti - EnescuStr. George Enescu 36-40 (P-ta Lahovari),Sector 1, Bucuresti, Cod 010307 021-315.71.77/031-402.22.28 021-315.68.64; 0726-33.52.34
enescu@eurolines.ro
Eurolines Bucuresti - BuzestiStr. Buzesti 44, Sector 1, Bucuresti, Cod Postal 011015 021-316.36.61/021-316.36.62/031-401.66.73/021.316.54.82; 0726-11.13.62
buzesti@eurolines.ro
Eurolines Bucuresti - Bucuresti MallCalea Vitan, nr. 55-59, sector 3 (Complex Comercial Mall Vitan, et. 1) 031-425.94.87
bucurestimall@eurolines.ro
Cora PantelimonSos. Vergului nr.20, sector 2 ( Centrul Comercial Cora Pantelimon) 031-437.97.97; 0735-00.21.03
corapantelimon@eurolines.ro
Eurolines AradBd. Revolutiei 31, Parter, Cod 310181, Arad 0257-25.03.97/0357-40.86.16/0372-79.10.01
arad@eurolines.ro
Eurolines BacauStr. Stefan cel Mare, nr. 28 (Arena Mall), Bacau, Romania (+40) 334.40.11.61 /(+40) 234.51.77.38/0727-22.57.48
bacau@eurolines.ro
Eurolines Baia MareBd. Traian 7, Baia Mare 0262-22.46.70/0362-40.13.85/0723-56.29.07
baia.mare@eurolines.ro
Eurolines BistritaBd. Decebal 15, Sc. A, Ap. 4, Bistrita 0263-23.55.02/0363-40.11.52/0372-76.64.63
bistrita@eurolines.ro
Eurolines Brasov I - P-ta SfatuluiPiata Sfatului, Nr 18, Brasov, Cod 011833 0268-47.40.08, 0268-47.52.19/0368-40.13.57/0372-79.10.04
brasov@eurolines.ro
Eurolines Brasov II- Calea BucurestiStr. Calea Bucuresti 79, Bl. S37, Ap. 2(vis-a-vis de ACR), Brasov 0268-32.77.22/0368-80.05.83/0372-76.64.64
brasov.ag@eurolines.ro
Eurolines Brasov IIISos. Cristianului, Cap linie Bartolomeu, Brasov 0368-00.80.20
brasov.autogara@eurolines.ro
Eurolines BrailaCalea Calarasilor 71, Bl. 16, Braila, Cod 810237 0239-69.20.34/0339-40.11.98/0239-69.20.14; 0372-79.10.15
braila@eurolines.ro
Eurolines Cluj NapocaStr. Napoca, Nr. 2-4, Ap. 7, Cluj Napoca 0264-48.48.84/0364-40.93.59/0264-43.19.61/0372-79.10.13
cluj@eurolines.ro
Eurolines ConstantaStr. Stefan cel Mare 71, Constanta, Cod 900692 0241-66.27.04/0241-66.18.16/0341-41.25.17 / 0241-51.96.80/ 0372-79.10.05
constanta@eurolines.ro
Eurolines Craiova 2B-dul Decebal, Autogara Pelendava 0372-76.64.65/0351-44.88.89; 0722-24.64.95
craiova.autogara@eurolines.ro
Eurolines Dr. Tr. SeverinBd. Tudor Vladimirescu 111, Dr. Tr. Severin 0372-76.64.66/0252-325.579/0352-40.12.46
severin@eurolines.ro
Eurolines FagarasBd. Unirii, Bl. 7, Fagaras 0722-65.32.80/0762-31.6936
fagaras@eurolines.ro
Eurolines GalatiStr. Brailei, nr. 202 (lânga Arcada), Galati, Cod 800627 0236-47.33.30/0236-47.33.31/0336-40.13.86
galati@eurolines.ro
Eurolines IasiStr. 14 Decembrie 1989, Nr. 4 bis, Iasi, Cod 700062 0723-55.73.19/0232-24.57.03/0332-40.73.11
lugoj@eurolines.ro
Eurolines LugojStr. 20 Decembrie 1989, Nr. 28 0256-33.79.37; 0356-41.15.83; 0372-79.10.16 / 0727-22.03.4
lugoj@eurolines.ro
Eurolines MediasStr. St.L.Roth, nr. 8, Medias, Romania 0369-40.70.06/269.82.10.15
medias@eurolines.ro
Eurolines OradeaStr. Primariei, Nr. 46, Oradea, Cod 410209 0259-43.21.28/0359-40.79.02
oradea@eurolines.ro
Eurolines Oradea 2Str. Roman Ciorogariu, nr. 1 0359-438.436;0723-949.177
oradea@eurolines.ro
Eurolines Piatra NeamtStr. Mihai Eminescu 5, Bl. D6, Sc. B, Ap. 39, Piatra Neamt 0372-76.64.99/0233-22.83.23/0333-40.10.31
neamt@eurolines.ro
Eurolines Rm. ValceaStr. Calea lui Traian 84, Bl. S7, parter, Ramnicu Valcea 0372-76.64.71/0250.702.948/0350.402.838
valcea.ag@eurolines.ro
Eurolines Satu MareStr. I.C.Bratianu, Nr. 12, Satu Mare 0261-71.09.95/0261-71.03.77/0361401687/0372-76.64.73
satu.mare@eurolines.ro
Eurolines Sebes2Str. Lucian Blaga 83-85, Sebes 0258-73.20.63/0258-73.45.01/0358-40.11.21
sebes@eurolines.ro
Eurolines SibiuBLD VASILE MILEA, BL 10, AP 18, Cod 530331, Sibiu 0372.791.010//0269-21.22.48/0369-40.10.45/0726.191.010
sibiu@eurolines.ro
Eurolines Sibiu 2Str. Nicolae Balcescu, nr. 5 (langa Imparatul Romanilor) -
-
Eurolines Sighetul MarmatieiStr. Bogdan Voda 5, Ap. 11 (Intrare din Str. Traian), Sighet 0729-61.80.09/0262-31.93.22/0262-31.92.35/0362-80.30.45
sighet@eurolines.ro
Eurolines Sighisoara P-ta Octavian Goga 9, Sighisoara 0372-76.64.74/0365-88.21.52/0365-80.78.04
sighisoara@eurolines.ro
Eurolines SlatinaStr. Primaverii, Bl. FA 19, Sc. B, Ap. 1 0372-76.64.75/ 0349-40.90.09
slatina@eurolines.ro
Eurolines SuceavaStr. Ana Ipatescu 4, Bl. F, Sc. E, Ap.1, Suceava, Cod 720026 0230-20.63.46/0230-20.63.47/0330-40.10.81
suceava@eurolines.ro
Eurolines TargovisteBd. Libertatii, Bl. A3, parter, Targoviste 0245-60.60.58/ 0345-40.10.83
targoviste@eurolines.ro
Eurolines Tg. MuresStr. Calarasilor, nr 38 , Tg. Mures, Cod 540044 (vis-a-vis de banca BRD) 0365-88.21.53/0372-76.64.85
mures@eurolines.ro
Eurolines Timisoara I -BocsaStr Lucian Blaga nr 1, ap 13, cod 30001, intrarea prin Bocsa, Nr. 4 : 0372-79.10.12/0356-41.15.81
timisoara@eurolines.ro
Eurolines Timisoara II - EstStr. M. Kogalniceanu 20 (Gara de Est), Timisoara 0372-76.64.78/0256-29.02.88/0356-41.15.99
timisoara.ag@eurolines.ro
Eurolines VasluiStr. Stefan cel Mare, Bl. 312, Sc. A, Vaslui, Cod 730006 0235-31.62.78/ 0335-412109
vaslui@eurolines.ro
Eurolines DevaBd Decebal bl J parter 0254 234220/0372 791006
deva@eurolines.ro
Eurolines Ploiesti B-dul Republicii, nr. 10, Bl. 33C Ploiesti, Prahova 0244-514.768/0244590631/
0742872835/0244-40.73.46; 0724.872.835
ploiesti@eurolines.ro
Eurolines Ploiesti Autogara Sud Str. Depoului Nr. 9-11 Ploiesti, Prahova 0733.107.115
ploiesti.autogara@eurolines.ro
Eurolines Hunedoara Str Avram Iancu, nr 9, bl 140, ap 1, cod 331037,Hunedoara 0254-747.774/0254-74.77.74; 0721-24.81.83
hunedoara@eurolines.ro
Eurolines Alba Iulia Str Avram Iancu nr 3, parter, Alba Iulia 0258-812.532/0724-066.011
alba@eurolines.ro
Eurolines Buzau Bd Unirii nr 5B, parter, cod 120279, Buzau 0238-710.111/0238-71.13.33
buzau@eurolines.ro
Eurolines Zalau Str.Crisan, nr.4, bl.T159, sc.F 0260615315/0731378339
office@aviastransilvania.ro
Eurolines Arad 2 Bd. Revolutiei Nr. 31, Parter 0357 445883/0735 177531
arad.ag@eurolines.ro
Eurolines Baia Mare Gold Plaza Str. Victoriei Nr 73 0362 414109
goldplaza@tui-travelcenter.ro
Eurolines Bucuresti - Afi Bd Vasile Milea Nr. 4 0314 371766
afi@tui-travelcenter.ro
Eurolines Bucuresti - Baneasa Sos. Bucuresti-Ploiesti 42D, Baneasa Shopping Center, sector 1 031 4386981 / 0723 013080
baneasa@eurolines.ro
Eurolines Bucuresti - Cuza BD. Al. I. Cuza Nr.5A 031 4379833 / 0731 024951 / 0731 024921
cuza@tui-travelcenter.ro
Eurolines Bucuresti - Mosilor Calea Mosilor  Nr. 231, Bloc 41, Sc A, parter 0314 370398 / 0727 27728
mosilor@eurolines.ro
Eurolines Bucuresti - Stefan cel Mare Sos. Stefan cel Mare Nr. 8, bloc 18 B, parter(Stefan cel Mare colt cu Polona) 021 2103584
stefancelmare@tui-travelcenter.ro
Eurolines Bucuresti - SUN Plaza Calea Vacaresti Nr. 391, (Complex Sun Plaza Shopping Center, etaj 1) 0314 380582
sunplaza@tui-travelcenter.ro
Eurolines Bucuresti Online Bd Al I Cuza Nr. 5A, et 2 031 4387321
oferte@tui-travelcenter.ro
Eurolines Cluj - Mihai Viteazul Str. Napoca, Nr. 2-4, Ap. 7, (vis-à-vis de Hotel Continental) 0264 484884/ 0372 791013
cluj@eurolines.ro
Eurolines Cluj Polus Mall Floresti, Str Avram Iancu, nr 492-500 0364 413492
cluj.polus@tui-travelcenter.ro
Eurolines Constanta Mamaia Cladirea Danubius, Complex Pelican 0241 487070 /0731 221378
helpdesk@tui-travelcenter.ro
Eurolines Constanta Maritimo Bd Aurel Vlaicu, nr 220 0341 170302
maritimo@tui-travelcenter.ro
Eurolines Constanta Ovidiu Piata Ovidiu Nr.11, bl.A1 0241 488250 /0722 258257
constanta.ovidiu@eurolines.ro
Eurolines Craiova Cuza Str. AL I Cuza Nr. 5, bloc Romarta 0251 466764 /0372 766465
craiova@eurolines.ro
Eurolines Craiova Mall Calea Bucuresti, Nr. 144, Electroputere Parc 0351 466812
mallcraiova@tui-travelcenter.ro
Eurolines Focsani Str. Cuza Voda Nr. 10 0337 401843
focsani@eurolines.ro
Eurolines Galati 2 Str. Brailei Nr. 6 0336 802305
galati@tui-travelcenter.ro
Eurolines Hunedoara Sstr G.Enescu nr 14, parter ( langa farmacie) 0354 880404
hunedoara@tui-travelcenter.ro
Eurolines Iasi Str. 14 Decembrie 1989 Nr. 4 bis 0332 407311 / 0723 557319
iasi@eurolines.ro
Eurolines Iasi Palas Str Palas Nr. 7A, Palas Shopping Mall 0332 803198
palas@tui-travelcenter.ro
Eurolines Pitesti Str. Victoriei Nr. 9, parter (Teatrul Alexandru Davila) 0248 610323 /0372 766470
pitesti@eurolines.ro
Eurolines Pitesti Autogara Str. Targul din Vale Nr. 54 0348 412159 /0721 367807
pitesti.autogara@eurolines.ro
Eurolines Rm. Valcea 2 Autogara Str. George Cosbuc Nr. 4 (Autogara 1 Mai, Antares Transport) 0350 402150 /0724 313253
valcea.autogara@eurolines.ro
Eurolines Rm. Valcea 3 Str. Calea lui Traian Nr. 135, Bl. N 2, parter, Langa Tribunal 0250 702948 /0726 157505
valcea@eurolines.ro
Eurolines Sebes Str. Lucian Blaga Nr. 83-85 0258 732063 / 0372 791009 (vdf-fix)
sebes@eurolines.ro
Eurolines Timisoara III - Mall Str Demetriade Nr. 1, bl E 25 (langa cinematrograful din Mall) 0356 003548 / 0723 594628
malltimisoara@tui-travelcenter.ro
Eurolines Tulcea Str. Pacii Nr. 20 0240 517836
tulcea@tui-travelcenter.ro
Eurolines Militari Bd. Iuliu Maniu nr 61, Sector 6 021-433.06.11
militari@tui-travelcenter.ro
Eurolines Rovinari Str Prieteniei , Nr 13 , corpul B 0253/37 20 19
rovinari@eurolines.ro
Eurolines Resita Bd republicii bl 3 0355 42 42 42
resita@tui-travelcenter.ro
Eurolines Petrosani Piata Victoriei Nr. 3 0254 540 038
petrosani@eurolines.ro