Колачиња за сајтот на Wizz Air

Користиме колачиња за да бидеме сигурни дека ќе имате најдобро доживување на нашиот сајт. Ако продолжите да го разгледувате сајтот на Wizz Air без да ги смените поставките за колачињата, ќе претпоставиме дека се согласувате да ги примате сите колачиња од сајтот на Wizz Air. Можете да ги смените поставките за колачињата во секое време. Повеќе информации има во Политиката за колачињата.

Wizz Air

Wizz AirWizz

Внесете го корисничкото име (адреса на е-пошта). Новата лозинка ја испративме на вашата регистрирана адреса на е-пошта.


Регистрирај

Евтини летови од Унгарија

Евтини Будимпешта летови до Малага, Шпанија.

Евтини Будимпешта летови до Аликанте, Шпанија.

Евтини Будимпешта летови до Барселона Ел Прат, Шпанија.

Евтини Будимпешта летови до Мадрид, Шпанија.

Евтини Будимпешта летови до Палма де Мајорка, Шпанија.

Евтини Будимпешта летови до Бургас (Црно Море), Бугарија.

Евтини Будимпешта летови до Бари, Италија.

Евтини Будимпешта летови до Catania (Sicily), Италија.

Евтини Будимпешта летови до Рим Фјумичино, Италија.

Евтини Будимпешта летови до Milan Malpensa, Италија.

Евтини Будимпешта летови до Неапол, Италија.

Евтини Будимпешта летови до Крф, Грција.

Евтини Будимпешта летови до Ираклион (Крит), Грција.

Евтини Будимпешта летови до Родос, Грција.

Евтини Будимпешта летови до Солун, Грција.

Евтини Будимпешта летови до Закинтос, Грција.

Евтини Будимпешта летови до Брисел Шарлероа, Белгија.

Евтини Будимпешта летови до Дортмунд, Германија.

Евтини Будимпешта летови до Франкфурт Хан, Германија.

Евтини Будимпешта летови до Дубаи, Обединети Арапски Емирати.

Евтини Будимпешта летови до Ајндховен, Холандија.

Евтини Дебречен летови до Ајндховен, Холандија.

Евтини Будимпешта летови до Maastricht Aachen, Холандија.

Евтини Будимпешта летови до Гетеборг, Шведска.

Евтини Будимпешта летови до Малме, Шведска.

Евтини Будимпешта летови до Стокхолм Скевсте, Шведска.

Евтини Будимпешта летови до Баку, Азербејџан.

Евтини Будимпешта летови до Киев Жуљани, Украина.

Евтини Будимпешта летови до Кутаиси (Грузија), Грузија.

Евтини Будимпешта летови до Ларнака (Кипар), Кипар.

Евтини Будимпешта летови до Lisbon, Португалија.

Евтини Будимпешта летови до Лондон Латон, Обединето Кралство.

Евтини Дебречен летови до Лондон Латон, Обединето Кралство.

Евтини Будимпешта летови до Malta, Малта.

Евтини Будимпешта летови до Istanbul, Турција.

Евтини Будимпешта летови до Тиргу Муреш, Романија.

Евтини Будимпешта летови до Тел Авив, Израел.

Евтини Будимпешта летови до Moscow, Русија.

Евтини Будимпешта летови до Варшава Шопен, Полска.

Прикажаните цени се според последните пребарувања на клиентите. Цена за во една насока заедно со даноците, неопционалните трошоци и административната такса. За секое парче чекиран багаж се плаќа дополнително. Бројот на седишта со наведената цена е ограничен.