Колачиња за сајтот на Wizz Air

Користиме колачиња за да бидеме сигурни дека ќе имате најдобро доживување на нашиот сајт. Ако продолжите да го разгледувате сајтот на Wizz Air без да ги смените поставките за колачињата, ќе претпоставиме дека се согласувате да ги примате сите колачиња од сајтот на Wizz Air. Можете да ги смените поставките за колачињата во секое време. Повеќе информации има во Политиката за колачињата.

Wizz Air

Wizz AirWizz

Внесете го корисничкото име (адреса на е-пошта). Новата лозинка ја испративме на вашата регистрирана адреса на е-пошта.


Регистрирај

Евтини летови од Бугарија

Евтини Софија летови до Барселона Ел Прат, Шпанија.

Евтини Софија летови до Мадрид, Шпанија.

Евтини Софија летови до Валенсија, Шпанија.

Евтини Софија летови до Милано Бергамо, Италија.

Евтини Софија летови до Болоња, Италија.

Евтини Софија летови до Рим Фјумичино, Италија.

Евтини Софија летови до Париз Бове, Франција.

Евтини Софија летови до Брисел Шарлероа, Белгија.

Евтини Софија летови до Дортмунд, Германија.

Евтини Софија летови до Франкфурт Хан, Германија.

Евтини Софија летови до Дубаи, Обединети Арапски Емирати.

Евтини Софија летови до Ајндховен, Холандија.

Евтини Софија летови до Ларнака (Кипар), Кипар.

Евтини Софија летови до Лондон Латон, Обединето Кралство.

Евтини Бургас (Црно Море) летови до Лондон Латон, Обединето Кралство.

Евтини Варна (Црно Море) летови до Лондон Латон, Обединето Кралство.

Евтини Софија летови до Malta, Малта.

Евтини Софија летови до Малме, Шведска.

Евтини Софија летови до Тел Авив, Израел.

Евтини Бургас (Црно Море) летови до Будимпешта, Унгарија.

Евтини Бургас (Црно Море) летови до Катовице, Полска.

Евтини Бургас (Црно Море) летови до Варшава Шопен, Полска.

Прикажаните цени се според последните пребарувања на клиентите. Цена за во една насока заедно со даноците, неопционалните трошоци и административната такса. За секое парче чекиран багаж се плаќа дополнително. Бројот на седишта со наведената цена е ограничен.